Digital Marketing

Service Images

Digital Marketing

  • Online Pazarlama Danışmanlığı
  • Arama Motoru Reklamcılığı
  • Sosyal Medya Reklamcılığı
  • Seo Hizmetleri
  • Arama Motoru Optimizasyonu

Online Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Pazarlama Danışmanlarımız, ürün ve hizmetlerinizi arama motoru ve sosyal medya mecralarında daha görünür kılmak, müşterileriniz tarafından daha kolay bulunmak ve geniş kitlelere ulaşmak için işletmenizin potansiyelini analiz ederek en doğru stratejiyi sizlerle birlikte belirler ve bunların uygulanmasında size destek olur.

Service Images
Service Images

Arama Motoru Reklamcılığı

Arama motoru reklamcılığı markanızı arama sonuçlarındaki reklam alanında üst sıralara taşımanızı sağlar. Ülkemizde çoğunlukla tercih edilen Google reklamları (Google Ads) ve Yandex reklamları başta olmak üzere arama motoru reklamcılığında markalarımız için en uygun platformu belirleyerek ücretli reklam çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedeflemekteyiz. Kişiler,firmalar ve web siteleri ürün ya da hizmet tanıtımları için artık tüm bütçelerini neredeyse sosyal medya pazarlaması için harcıyor.Bunun sonucunda anlık olarak hedef kitlelerine reklam yapabilmekteyiz.

Service Images
Service Images

Seo Hizmetleri

SEO çalışmaları ile sitenizde var olan hizmet ve ürünlerinizin Google aramalarında daha üst sonuçlarda yer almasını, bununla beraber daha çok trafik ve daha çok potansiyel müşteriye erişmeniz hedeflenmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayarak arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltmekteyiz.

Service Images
WhatsApp ile iletişime geç