Grafik Tasarım

Service Images

Grafik Tasarım ekibimiz; teknik detaylar kapsamında istenilen tasarımı kurumsal yapıya uygun olarak şekillendirken ortaya koyduğu yaratıcı düşünceyi, takım çalışmasıyla kurumsal logodan mailing tasarımına bunlara ek olarak afiş, menü tasarımı online, offline tasarımlar ve çok daha fazlasını tasarımlara aktarır.


  • Logo Tasarımı
  • Afiş
  • Reklam Tasarımı
  • Broşür
  • Menü Tasarımı
  • Sosyal Medya Tasarımları vb.

Logo Tasarımı

Sert hatlar ve etli fontlarla güveni, sağlamlığı, deneyimi müşterilerim ilk görüşte farketsin diyorsanız tercihiniz de bu yönde olmalı. İşinizin hacmi ne olursa olsun sizi yansıtan bir kurumsal logoya sahip olabileceksiniz.

Service Images
Service Images

Kurumsal Kimlik​

Pazarlama iletişiminde yeni nesil anlayışları benimseyen markalar, vizyonlarını ve amaçlarını görsel mesajlarla aktarıyor. Tasarım odaklı bakış açımızla markanızı global düzeyde temsil edecek en doğru kurumsal kimliği tasarlıyoruz.

Arayüz Tasarımı (UI)

UI, kullanıcı deneyimi odaklı yazılımın arayüz tasarımlarıdır. Kullanıcı ve kullanılan yazılım arasında etkileşimi sağlar. İyi bir arayüz tasarımı siteyi ziyaret eden kişinin ziyaret amacına kolaylıkla hizmet eder ve ihtiyacını karşılamasını sağlar.

Service Images
Service Images

Kullanıcı Deneyimi (UX)

UX, kullanıcı deneyimi tasarımı bir arayüz tasarımı yapmaktan çok kullanıcıların site üzerindeki etkileşiminin nasıl olacağıyla ilgilenmektedir.

Online & Offline Tasarımlar​

Creative Pixel olarak firma veya markanızın her türlü online veya offline mecralarda tanıtımlarını en doğru ve etkili şekilde yapacağınız tasarımları profesyonel ekibimizle birlikte en güncel programları kullanılarak yapmaktayız. En orijinal ve etkili tasarımları yaparken online ve offline mecralara yönelik tasarımlarda birbirinden farklı hedeflemeler yapmanın yanında birbirini destekleyen stratejiler de üreterek geri dönüşüm oranını artırıyoruz.

Service Images
WhatsApp ile iletişime geç